Op zoek naar een appartement of B&B in Napels?
Verblijf in Napels, omdat wij vaak de vraag krijgen of wij een fijn appartement, hotel of B&B kennen in de stad hebben wij een aantal leuke slaapplaatsen speciaal voor jullie onder elkaar gezet! Waar je heerlijk in Napels kunt verblijven. De leukste wijken om te verblijven zijn Quartieri Spagnoli, rondom de Via Toledo, het historische centrum en Rione Sanita. Napels is niet gevaarlijk dus boek jouw stedentrip/vakantie naar deze wereldstad! Wil je graag persoonlijk advies? Dat kan ook, check dan onze pagina met reisplanning. Dit geldt voor Napels maar ook als je advies nodig hebt voor de Amalfikust, Sorrento en de eilanden (Capri, Procida en Ischia).
Nederlandstalige gids Napels
Op zoek naar Nederlandstalige tours/rondleidingen in Napels? Dan ben je bij ons ook aan het juiste adres. Op deze pagina vind je een overzicht van al onze tours die wij geven in Napels. Waan je als een local in Napels samen met ons (Joël & Iris).
B&B Don Pietro 1927
Sinds vorig jaar heeft een Napolitaanse vriendin van ons een geweldige B&B geopend, midden in het historische centrum van Napels. De kathedraal is letterlijk om de hoek en leuke restaurants/winkels op 5 minuutjes lopen. Kom je met de auto? Dan kan je deze ook nog eens letterlijk voor de deur in de parkeergarage van haar familie zetten. Maria is een gezellig host en zal er alles aan doen om jou verblijf tot een succes te maken. De kamers/badkamers zijn splinter nieuw.. Wat wil je nog meer?
Prijs per nacht is €85,- (afhankelijk van het seizoen).
Boeken kan via deze link en binnenkort ook via haar eigen website.
Tip: boek een highlights tour aan het begin van je verblijf om meteen allerlei leuke tips te ontvangen en de buurt te leren kennen. Of de Rione Sanita tour, het meeting point voor deze tour is namelijk om de hoek van de B&B.

Holiday Home Tufo
Ook in het hart van het historisch centrum vind je dit kleine eenkamerappartement. Gemaakt in het typische gele steen van Napels: tufo. Een ideale uitvalsbasis voor een stel of als je alleen op reis bent. De hosts zijn twee ontzettende vriendelijke mensen, Ferdinando en zijn vader Giovanni, die een kleine parkeergarage hebben in hetzelfde pand. Je kunt hier dus ook je auto gemakkelijk en veilig parkeren. Om de hoek vind je het gezellige Piazza Bellini en ook bijzondere highlights van de oude stad. Voor ontbijt (en ook lunch en diner) kun je rondom Holiday Home Tufo lopend op heel veel plekken terecht, vanwege de supercentrale locatie.
Je boekt deze accommodatie via Booking.com.
Tip: als je met de auto komt, geef dit dan direct door voor een gereserveerde plek.
B&B MUSTO
Verblijf aan de Via Duomo, om de hoek van de kathedraal van Napels en het historisch centrum. Een mooie verzorgde b&b met 5 kamers, allemaal ruim opgezet. Persoonlijke service van de host Andrea en inclusief ontbijt. Vanuit 1 van de kamers heb je zelfs uitzicht op een oud Romeins badhuis wat gesloten is voor publiek, uniek dus! Een heerlijke rustige verblijfplaats in het drukke Napels.
Geschikt voor 2 personen per kamer of een familie met 1 kind.
Tip: boek direct via de website en betaal een lagere prijs dan op booking.com. Vermeld bij je boeking ook dat je via ons (Iris en Joel Ontdek Napels) terecht bent gekomen bij B&B Musto, voor een extra leuk ontvangst.
Extra tip: Boek een Nederlandstalige rondleiding met ons, hier vind je een overzicht.

Atelier Inès Arts & Suites
Verblijf in een oase van rust midden in de wijk Rione Sanità. Eigenares Inès heeft hier samen met haar partner Vincenzo een prachtige b&b gecreëerd waar kunst centraal staat. De kamers zijn ontworpen en ingericht door hen zelf. En ze staan vol met kunstobjecten waardoor de b&b tegelijkertijd als een kunstgalerij aanvoelt. In het complex zit ook het atelier waar Inès en Vincenzo dagelijks aan het werk zijn. En waar je zelf ook een workshop kunt volgen. Kortom een absolute aanrader voor liefhebbers van kunst en design.
Tip: boek direct via de website en betaal een lagere prijs dan op booking.com. Vermeld bij je boeking ook dat je via ons terecht bent gekomen bij Atelier Inès, voor een extra leuke ontvangst.
Wil je meer te weten komen over de wijk waarin je verblijft? Dan raden we je aan om een Rione Sanità Tour met ons te boeken. Zo krijg je meteen ook alle insider tips.

B&B Sweet Sleep Napoli
Aan de rand van Piazza Garibaldi bij het centraal station, in een multiculturele buurt van Napels vind je deze parel. B&B Sweet Sleep Napoli is een prachtig B&B hotel waar je van alle gemakken voorzien bent. Het dakterras heeft een fantastisch uitzicht over de stad, een kleine jacuzzi, hottub, zonneterras. Sweet Sleep heeft een privé spa en een super uitgebreid ontbijtbuffet. De kamers zijn schoon, ruim en hebben allemaal een eigen thema. Deze plek is perfect voor groepen maar ook voor een romantisch weekend Napels. Wij liggen in de zomermaanden ook vaak op het terras te relaxen.
Prijs per nacht ligt tussen de €50-120 per nacht.
Tip: boek direct via de website en betaal een lagere prijs dan op booking.com. Vermeld bij je boeking ook dat je via ons terecht bent gekomen bij Sweet Sleep, voor een extra leuk ontvangst.

B&B Graziani Relais
Verblijf als een royal in Napels.. Boven de historische typografie van de familie Graziani op Piazza Dante vind je deze zeer klassieke en elegant ingerichte B&B. Elke kamer is van alle gemakken voorzien en heeft iets bijzonders (los van een mooi uitzicht op Piazza Dante). De oude typografie zit nog aan de achterkant van het pand en inmiddels vind je aan de voorkant een wijnbar, waar je ook nog eens fantastisch kunt eten. Alles wordt gerund door de familie Graziani, die een lange historie heeft in dit deel van de stad. De B&B heeft een toplocatie net tegen het historisch centrum van Napels aan. Naast de metrohalte Dante en op 25 minuutjes wandelen van de boulevard.
Je kunt je verblijf in B&B Graziani Relais via booking.com boeken.. Vergeet niet ‘Ontdek Napels’ te noemen in het opmerkingen veld als je boekt 😉
Tip: doe een tour met ons aan het begin van je verblijf om de omgeving direct goed te leren kennen. Het meeting point van onze highlights tour is zelfs voor de deur van deze B&B.

Mansarda Valù B&B
In de wijk Quartieri Spagnoli vind je Mansarda Valù B&B. Het is een warm ingerichte B&B met een prachtig dakterras wat uitkijkt op Castel Sant’Elmo. Vanuit de kamers heb je uitzicht over de stad en de Vesuvius. Zeer centraal gelegen en een top service. De eigenaren zijn ontzettend vriendelijke mensen die al jaren ook twee restaurants in de wijk hebben.
Geschikt voor maximaal 6 personen.
Tip: boek een Quartieri Spagnoli Tour aan het begin van je verblijf hier.

B&B Via Toledo 156
Op zoek naar een b&b met heel centrale locatie én een geweldige host? Dan is Alessandro’s b&b aan de Via Toledo 156 perfect voor jou. Op een paar passen van Napels’ mooiste metrostation en Quartieri Spagnoli, maar ook vlakbij de haven en de boulevard. Het Napolitaanse ontbijt komt uit de bakkerij van Alessandro’s vriendin. En wordt door hem zelf geserveerd. De kamers zijn modern/kleurrijk en bevinden zich op de zesde verdieping in een gebouw met een 24/7 portierservice. Een parkeergarage vind je in het gebouw ernaast.
Tip: boek direct via de website en betaal een lagere prijs dan op booking.com
Boek een Nederlandstalige Quartieri Spagnoli tour met ons aan het begin van je verblijf. Dan vertellen wij je meteen meer over waar je lekker eet en wat leuke dingen in de buurt zijn om te bezoeken. De B&B grenst namelijk aan de Quartieri Spagnoli wijk, zonde als je deze mist.

Casa Napolanda
Een prachtige B&B verstopt vlakbij het centraal station van Napels. Ideaal als je een aantal uitstapjes met de trein wilt maken naar Sorrento, Pompeii of Ercolano (Herculaneum). En het historische centrum van Napels ligt op een loopafstand van 10-15 minuten. Casa Napolanda is ruim en luxe ingericht daarnaast verblijft je hier als een echte local in Napels. Je kunt daarnaast parkeren in de garages voor de deur. Casa Napolanda is van Karin, Karin verdeelt haar tijd tussen Napels en Nederland.
Geschikt voor maximaal 3 personen.

Casa Fiore
Met de familie in Napels? Casa Fiore heeft 2 slaapkamers en ligt aan een pleintje in de wijk Sanità, een typische Napolitaanse volkswijk. Casa Fiore is erg aan te raden als je een unieke ervaring in Napels zoekt en tegen een beetje drukte kan. De host Alessandro is vriendelijk en haalt je ook graag op van de luchthaven.
Geschikt voor 2 t/m 4 personen.
Tip: boek een Rione Sanità Tour aan het begin van je verblijf hier en ontvang meteen alle insider tips van ons (wij wonen namelijk in deze wijk)

Wil je graag beter advies of kom je er zelf niet helemaal uit. Check dan onze pagina met reisadvies voor Napels. Wij helpen je graag bij het vinden van een geschikte accommodatie in of buiten Napels. We kunnen je dus ook helpen als je verblijf in Sorrento, de Amalfikust of de eilanden (Capri, Procida en Ischia) zoekt.