Maradona Tour
Hij is overal in Napels. Of het nu op de foto achter de kassa van een koffiebar, de sticker op de afgeragde scooter of de tattoo op de arm van de taxichauffeur is. Overal waar je gaat zie je beeltenissen van de beste voetballer aller tijden: Diego Armando Maradona. Tenminste, als je weet waar je moet kijken. Ontdek de oprechte liefde en eerbetonen voor Maradona in Napels tijdens onze Maradona Tour.


Maradona Tour Napels: voetbalcultuur, devotie en passie
Een wandeltour samen met Joël, die zelf gek is van voetbalcultuur, Maradona en Napoli. En die geen wedstrijd van Napoli in het Diego Armando Maradona stadion mist. De Maradona Tour is een van onze populairste tours, die je al ver voor het overlijden van Diego bij ons kon boeken. Joël neemt je mee langs eerbetonen aan Maradona in de straten, naar historische plekken zoals het altaar met Maradona’s haar en het inmiddels beroemde Maradona plein. Maar soms kom je ook op verborgen plekken bij lokale fans.
Maradona in Napels
Diego Armando Maradona arriveerde in Napels in 1984 toen hij tekende bij de enige club van de stad, SSC Napoli. Een club in het zuiden van Italië, waar nog nooit een landstitel was gewonnen. Maar waar de mensen leefden voor het voetbal. In de magische zeven jaren die volgden won Napoli onder leiding van Maradona vele prijzen. Maar je zult tijdens de Maradona Tour ontdekken tijdens dat zijn impact op de stad veel verder ging dan voetbal. Hij werd God in de stad waar voetbal belangrijker is dan religie.
Wil je ook een wedstrijd zien in het Stadio Diego Armando Maradona? Hier lees je alles over de kaartverkoop voor SSC Napoli wedstrijden.
Ervaringen van onze klanten

Praktische info Maradona tour in Napels
- Taal: Nederlands
- Duur: 2 uur
- Gemiddelde groepsgrootte: 6 personen
- Prijs: € 39,50 per persoon (privé tour of groepstour met korting mogelijk)
- Start: dagelijks in de ochtend of de middag
Ook last minute te boeken!
Aanvragen
